PLENG

+48 Pracownia Projektowa została założona w roku 2005 przez Szymona Brzezowskiego, Wojciecha Chrzanowskiego i Juliusza Erdmana, projektantów mających blisko 10 letnie doświadczenie w branży architektonicznej. Obecnie na czele firmy, zatrudniającej 4 osoby stoją architekci Szymon Brzezowski i Juliusz Erdman.
 
Zakres usług Pracowni obejmuje projektowanie architektoniczno-budowlane w każdym stadium inwestycji, począwszy od wstępnych analiz i koncepcji, poprzez pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, na kontroli realizacji kończąc. +48 oferuje kompleksową obsługę zadań o zróżnicowanej skali i stopniu złożoności. W swoim portfolio mamy projekty zespołów urbanistycznych, wielofunkcyjnych obiektów użyteczności publicznej, architektury przemysłowej, ośrodków służby zdrowia, zabudowy mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej, wnętrz komercyjnych i indywidualnych, a także wzornictwa przemysłowego, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej.
 
Zespół +48 posiada dogłębną wiedzą dotyczącą specyfiki procesów administracyjnych, przetargowych oraz realizacyjnych. Stała współpraca zarówno z wykwalifikowanymi projektantami branżowymi, jak i specjalistami z zakresu pokrewnych dziedzin projektowych oraz doradztwa inwestycyjnego i nadzoru bankowego zapewnia wysoki poziom usług i kompletny zakres oferty.
 
Pracownię tworzą ludzie młodzi i kreatywni, dla których architektura i szeroko rozumiane projektowanie jest nie tylko zawodem lecz również prawdziwą pasją i powołaniem. Chętnie podejmujemy się zadań z pokrewnych dziedzin projektowych takich jak: urbanistyka, wzornictwo przemysłowe, grafika użytkowa. Kreatywność i twórczy zapał do pracy, udokumentowane nagrodami w wielu krajowych oraz międzynarodowych konkursach, zaowocowały sukcesem na rynku usług architektonicznych
 
W naszej pracy staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Inwestora. Ograniczenia budżetowe, formalno-prawne czy techniczne nie stanowią dla nas przeszkody, a jedynie mobilizują do poszukiwania rozwiązań ponadprzeciętnych. Efekty naszej pracy przynoszą naszym Inwestorom wymierne korzyści oraz poczucie uzyskania kompletnej i profesjonalnej usługi.